פורום תוכיפדיה
ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? (/showthread.php?tid=2892)

עמודים: 1 2

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - amsh - 07-05-2021

(07-05-2021, 03:03 PM)מוריה1609 כתב: לא, לואי מת

לא ידעתי שהוא מת בוכה
איך הוא מת?

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - מוריה1609 - 07-06-2021

רציתי את הקוניור שבתמונות, אבל אז שמתי לב לעיגולים הנפוחים בצדדי המקור. וזה ב2 קוניורים שהמוכר צילם לי. למיטב ידיעתי זה לא אמור להיות, אז מה זה ? זה נעלם ?
[Image: TSiLg4B.jpg][Image: uCCYpMU.jpg]

(07-05-2021, 03:47 PM)amsh כתב:
(07-05-2021, 03:03 PM)מוריה1609 כתב: לא, לואי מת

לא ידעתי שהוא מת בוכה
איך הוא מת?

בשבת יצאנו איתו לחצר אצל המשפחה לתת לו לעוף עם הרתמה. הוא החליט לעוף לכיוון עץ כלשהו, שצמוד אליו יש גדר כזו מלבנים שמפרידה בין החצרות. אז אני הסתכלתי עליו כדי שאוכל לרוץ לאן שהוא עף, ובכללי לא ראיתי משהו בעייתי. ואז פתאום באמצע התעופה שלו חתולה קפצה מהגדר ( היא הסתתרה ליד העץ ) ותפסה אותו בפה שלה. היא קפצה לחצר של השכנים ואני משכתי בחוט של הרצועה כדי איכשהו לנסות לחלץ אותו אבל היא תפסה אותו כל כך חזק שהרצועה פשוט נקרעה והחתולה ברחה איתו, אז קראנו לכולם שיעזרו לנו לחפש אותה. נכנסו לחצר של השכנים שלא היו באותו הזמן בבית, ובסוף אמא שלי מצאה את החתולה ואת הגור שלה מתחת לאיזה שולחן בכניסה לבית שלהם. לואי היה מונח לידם אז גירשנו אותה ולקחנו אותו. היא לא עשתה לו כלום, רק חנקה אותו. ובערב קברנו אותו בחצר.

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - אהבת חיות - 07-06-2021

(07-04-2021, 07:48 AM)מוריה1609 כתב: בעניין החברות,
אין ספק שהיא מאוד מחוברת למגדל אבל אולי זה רע כי היא תתגעגע אליו ותחשוש ממני ? הוא מגדל אותה 6 חודשים..
וקוניור בן 2-3 חודשים לא הספיק להתחבר מאוד למגדל , בעיקר כשהוא לא היחיד שהמגדל נותן לו תשומת לב.
אז מה עדיף לי ?

זה מאוד תלוי כמה הוא חשף את התוכי לאנשים נוספים, ברגע שהוא חשף לאנשים התהליך שאת תצרכי להעביר אותו יהיה יחסית קצר, למרות שעדיין תצטרכי להרגיל אותו לבית חדש.
אם הוא לא חשף אותו לאנשים נוספים (חבל...), התהליך שתצטרכי לעבור איתו יהיה יותר ארוך ויזכיר יותר תהליך של חיברות מחדש, הוא יחשוש יותר אבל בעצם זה שהוא חיברת אותו עפ"י מה שאת טוענת התהליך לא יהיה כמו תהליך שמחברתים תוכי פרא.
ניסית לשים אותו על ידך? ללטף אותו?

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - מוריה1609 - 07-07-2021

לגבי המקור של הקוניור, הוא נראה נורמלי ? והבליטות בצדדים ? המוכר אומר שלכל תוכי יש מבנה מקור שונה אבל לשום קוניור שראיתי לא היה דבר כזה..
[Image: jLcGJnl.jpg][Image: Toe7UII.jpg]
[Image: PcEHFkG.jpg]

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - אהבת חיות - 07-07-2021

אני פחות מכיר קוניורים, אבל מתוכים שאני מכיר אין בליטות כאלה על המקור.

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - צבי דגן - 07-07-2021

למרות שזה נראה סימטרי, כדאי לבקר אצל ווטרינר כדי שייקח דגימה ויבדוק תחת מיקרוסקופ.
וזאת כדי לשלול גידול סרטני.

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - פינקים - 07-09-2021

סיפור עצוב..!   עָצוּב (למה שלא תוסיפי לסיפורי תוכים?!)

--------
במחירון רשום: (אגב- צבי, המחירון הזה מדהים. אם כי הוא לא ממש מעודכן..)

מחוברת 250-350  ₪
זוג מחובר 550  ₪
זוג פרא 350-400 ₪

ופה הוא לוקח לך פי שניים - שימי לב.
(את שלי קניתי ב 500 כולל כלוב ואביזרים.)

-------------

בנוסף- בעבר קניתי גרינצ'יק, הוא היה נחמד, טוב, ידידותי, עף לידיים\ לכתף שלך, ואוכל מהיד ועוד
אבל היו לו רגעים שדיבוק היה משתלט עליו, והוא פתאום היה נושך כל מי שמתקרב אליו או נוגע בו (במיוחד שבאים להעלות אותו על היד) עד זוב דם.
תתיעצי עם המוכר, שלא תחזרי עם תחבושות בידיים. חייכן קריצה

RE: ציפורן שנתלשה מפריעה בתפקוד ? - צבי דגן - 07-11-2021

ציטוט:אגב- צבי, המחירון הזה מדהים. אם כי הוא לא ממש מעודכן.
אשמח אם משהו שמעודכן, ייקח את המשימה על עצמו.