פורום תוכיפדיה
דו"ח מצב על הסתגלות התוכי שלי&שיח בנושא התוכי, וכל מיני. - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: דו"ח מצב על הסתגלות התוכי שלי&שיח בנושא התוכי, וכל מיני. (/showthread.php?tid=2206)

עמודים: 1 2 3 4

RE: דו"ח מצב על הסתגלות התוכי שלי&שיח בנושא התוכי, וכל מיני. - SHILO - 12-20-2020

יש קצת בעיה עם המקום  לֹא הֶחלֵטִי ובקשר לענפים, יש לי מתחת לבית עץ לימון נטוש ומוזנח. אז נראלי שזה לא אכפת למישהו שאני אקח קצת ענפים...

RE: דו"ח מצב על הסתגלות התוכי שלי&שיח בנושא התוכי, וכל מיני. - מוריה1609 - 12-20-2020

(12-20-2020, 03:36 PM)SHILO כתב: יש קצת בעיה עם המקום  לֹא הֶחלֵטִי ובקשר לענפים, יש לי מתחת לבית עץ לימון נטוש ומוזנח. אז נראלי שזה לא אכפת למישהו שאני אקח קצת ענפים...
אתה גר בביניין ?
מה זאת אומרת בעיה עם המקום ?

אם אתה גר בביניין אז עץ הלימון לא בטוח כי אולי ריססו אותו.
אם לא אז תחכה לחוות דעתו של צבי כי אני לא יודעת להגיד לך אם בטוח לקחת מעץ "נטוש"

בעיה עם המקום לכלוב בחדר שלך ?
תוכל למדוד את המקום שיש לך ו/להעלות תמומנה של המקום ?
ויש לך עוד מקום ייעודי בחדר ?
ואם אתה שם את הכלוב הגדול ליד ארון תזכור שהכלוב עם גלגלים כך שתמיד תוכל להפנותו הצידה כשתרצה משהו.
זה פותר את הבעיה ?

RE: דו"ח מצב על הסתגלות התוכי שלי&שיח בנושא התוכי, וכל מיני. - SHILO - 12-20-2020

נראה. בקשר לביניין מילה שלי שלא נגעו בעץ הזה בכיף כבר איזה 15 שנים. כי פשוט אין אליו גישה משום מקום.

RE: דו"ח מצב על הסתגלות התוכי שלי&שיח בנושא התוכי, וכל מיני. - מוריה1609 - 12-20-2020

(12-20-2020, 03:48 PM)SHILO כתב: נראה. בקשר לביניין מילה שלי שלא נגעו בעץ הזה בכיף כבר איזה 15 שנים. כי פשוט אין אליו גישה משום מקום. עדיף לך לא להסתכן. אין לך מוסג האם הוא מרוס או שיש לו בעיה אחרת.
מה משמעות " נראה "
מהו המקום שיש לך בחדר ?
תוכל למדוד.

זה לא העניין. משהו אחר. לא כל כך קשור לזה.

(12-20-2020, 03:52 PM)SHILO כתב: זה לא העניין. משהו אחר. לא כל כך קשור לזה.
אני לא מבינה.
גם אם לא קשור, תוכל להסביר.?
לדוגמה,
לא מרשים לך לשים כלוב גדול בחדר שלך?
אתה חולק את החדר עם משהו ?
או שהכל בסדר ויש לך מקום ותקציב לכלוב ?

אני חולק את החדר עם מישהו ולא מרשים לי ועוד. 
אולי נדבר נורמלי בסקייפ או משהו?

הבנתי.
ואם הכלוב שתקנה הוא במידות :
גובה 90 ס"מ , רוחב 48 ואורך 78 זו בעיה ?
הוא עולה 220.
הכלוב הזה נמוך בחצי מטר מהקודם, זה הבדל משמעותי.
אם אתה רוצה לדמות זאת  - פעמיים הכלוב שלך ( לגובה )
מי שאיתך בחדר - מפחד מתוכים ?
יש לו בעיה שהכלוב יהיה בחדר - גם אם רחוק ממנו ?

חחח לא לא.. הוא לא מפחד.  בכלל. זה בעיה אחרת שאני יפתור אותה במוקדם או במאוחר.

תוכל לשתף אותה ?
זו בעיה עם ההורים בקשר לכלוב/ למקום ?