פורום תוכיפדיה
לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: פטפטת (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- אשכול: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר (/showthread.php?tid=4375)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - צבי דגן - 10-27-2023

למה ביבי וממשלתו אשמים?
  1. ביבי הרס את הכלכלה, הביטחון, החינוך, הרפואה, את הכל בכוונה, מתוך מאינטרסים אישיים וכדי להימלט מאימת הדין.
  2. ביבי הוא לא מנהיג הוא רק נבחר לשלטון, לא מגיע למנהיגים כאלה אזרחים כמונו.
  3. ביבי לא בנוי להחלטות גדולות.
  4. אם הוא לא מצליח להגיע לעסקה טובה יותר, לדעתי ביבי צריך לשחרר את כל החטופים תמורת כל השבויים ואח״כ להרוג אותם במלחמה. (זה מה ששמעתי מפיו של אחד הקצינים הבכירים שמגויס)
  5.  ביבי מאפשר שתימשך הביזה הפוליטית של המפלגות ולא עושה דבר כדי לעצור אותה מחשש לנפילת הממשלה (שוב משיקולים אישיים). 
  6. למה נדמו קולותיהם של השרים של ביבי? איפה יריב לוין, (אומרים שמרוב תסכול הוא בהתמוטטות), דודי אמסלם, מירי רגב, שלמה קרעי וכל ממשלת מרובת השרים של ביבי כמו, ביסמוט, רוטמן, סמוטריץ׳, בן גביר, רוטמן, סמוטריץ׳, מאיר פרוש, איתמר בן גביר, יצחק גולדקנופ, יואב קיש, חיים ביטון, ניר ברקת, אורית סטרוק, אופיר סופר, עמיחי אליהו, יצחק וסרלאוף, יואב בן צור, עמיחי שיקלי, עידית סילמן, מיכאל מלכיאלי, שלמה קרעי, מיקי זוהר, רון דרמר, מאי גולן, משה ארבל,
  7. למה ביבי נתן מסדרון הומניטרי ולא דרש לפחות ביקור של הצלב האדום אצל החטופים?
  8. הממשלה הפרה את האמון, הפרה את ההסכם בינה לבין אזרחיה.
  9. ביבי מנסה להטיל את האחריות על הצבא ולא אומר שהוא האחראי הגדול למחדל הזה.
  10. הממשלה הייתה עסוקה בהפיכה המשטרית, חלוקת ג׳ובים וכספים קואליציוניים ולא עסקו בתפקידם העיקרי. 
  11. שר הביטחון התריע בפני נתניהו על הסכנות שמתרחשות לבוא בגלל החקיקה לשינוי המשטר וביטול עילת הסבירות ובמקום לקחת לתשומת ליבו, הוא מפטר את השר - יואב גלנט.
  12. ביבי דאג לפתח את הקונספציה של ״החמס מורתע״ והסתפקו בכך.
  13.  יוסי שלי, מנכ״ל משרד ראש הממשלה אמר: "תאשימו את הדרג הצבאי, לא את נתניהו", "תאשימו את הרמטכ"ל, ראשי המחאה, וכל ראשי המערכת לשעבר שהשתלחו בנו - הם האשמים".
    וזה ביבי לא יוצא נגדו אומר דרשני.
  14. סמוטריץ אמר שהחמס הוא נכס משום שאין לו דרישות והוא מוגדר כאויב ולכן לא נכנס עמו לשיחות על שלום.
    מצאנו עבורו פתרון טכנולוגי וזהו אפשר לנוח על זרי הדפנה. 
    לסמוטריץ היו דאגות אחרות: מקומות קדושים, תקציב לישיבות. כספים קואליציוניים, וכדומה.
  15. גם לביבי היו דאגות אחרות - הימלטות מאימת הדין וזה מה שהכתיב לו את כל ההתנהלות.
  16. זאת ממשלה שתיזכר לדיראון עולם על כל מה שהיה בשנת 2023 ובמיוחד - בשבועות האחרונים.
 לסיכום, נשאלת השאלה: האם נתניהו שנגוע בניגוד עניינים ראוי לעמוד בימים אלה בראשות הממשלה?

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - צבי דגן - 10-27-2023

[Image: odSFj5P.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - צבי דגן - 10-28-2023

[Image: ItlhikZ.jpg]

אמא מרגשת ביותר, אין כמו אמא.
מצדיע למפקדת האם - המקסימה ולתינוקה!
בריאות ואריכות ימים וכמובן ברכות בגידול הילוד!

[Image: woLSBWK.jpg]

הייתי שנתיים תצפיתנית בנחל עוז.
ישבנו משמרות, ראינו אימונים, ראינו סיורי קו.
אני רואה סיורי קו של אנשים עם משקפות ומצלמות.
במרחק 300 מטר מהגדר.
אני רואה המון הפרות סדר, אנשים באים, יורדים לגדר, מפוצצים מטענים ברמות לא סבירות, אני רואה, כותבת ומדווחת.
אני רואה, פשוט כותבת הכול במחשב ומעבירה הלאה: כמות האימונים, זה הפך מפעם בשבוע לפעמיים בשבוע, לכל יום, לכמה פעמים ביום, לאימונים שאנחנו רואות, של יריות השתלטות על טנק.
הייתי ביום הזה של הטויוטות שעברו שם, ישבתי משמרת ביום של הטויוטות והעברתי הכול, ראיתי את כל הטויוטות והעברתי את כל המידע.
אנחנו מדברות על זה שמשהו חריג, משהו לא בסדר. יושבות במשמרות ומדברות על זה שיבוא עלינו מתישהו.
התצפית שלהם אלינו עם כל הטנדרים אני רואה את זה, אנחנו לא מגיבים באותו היום לדבר הזה, אפילו לא יורים, כלום.

[Image: VqIGkLN.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - jhony_bravo - 10-29-2023

צבי אינני הדובר של משפחת נתניהו או של הקואליציה אבל הרעל שהתעמולה האנטי ישראלית דוברת עברית כבר עובר כל גבול והוא פשוט השמצה תוך כדי מלחמה
משום מה נראה שארגוני המחאה/אינטיפאדת קפלן ממשיכים בכל הכח גם תוך כדי מלחמה ולא מפסיקים להפיץ שקרים ותעמולה דוחה

[Image: KAqTd6i.jpg]

איני יודע היכן שרה נתניהו ומה היא עושה אבל יש לי הרגשה שאם היו יודעים היו ממשיכים להפגין נגדה תוך כדי מלחמה
חבל רק שלא שואלים איפה הילדים והנשים של כל חברי הכנסת ויותר חשוב היכן הילדים והנשים של האוליגרכים הטפיליים ואיך הם תורמים
כמו כן תמיד אפשר לשאול איפה הילדים והנשים של שופטי ביהמ"ש העליון/פקידים בכירים/קצינים בכירים לשעבר/"עיתונאים"/ובכירים ב"עמותות" כאלו ואחרות 
אני משוכנע שאם ישאלו על כולם העניין יראה מאוד מאוד שונה

[Image: hKwJW7k.gif]

אבנר נתניהו במילואים בחיל האיסוף הקרבי מהיום הראשון של המלחמה 
לגבי יאיר נתניהו למיטב ידיעתי הוא היה פקיד בדובר צה"ל במקום לעשות תעמולה עם מדים כאילו הוא עוזר הוא נשאר במיאמי
במיאמי הוא מתנדב במקום שמרכז את התרומות של יהדות ארה"ב ולפי מכרים שלי הוא אשכרה עובד ותורם ולא רק עושה פוזות
הוא יכל להגיע לארץ בשביל פוזות על מדים ולגרום לבזבוז כוחות של המשטרה על מנת להגן עליו אבל הוא בארה"ב עוזר כמיטב יכולתו

[Image: odSFj5P.jpg]

כנ"ל אבנר במילואים יאיר מתנדב במיאמי

[Image: ItlhikZ.jpg]

לגבי נתניהו כבר סיכמנו
לגבי הילדים של רוטמן ולוין לגבי רוטמן איני יודע ולגבי לוין יודע חלקית על שירות בסדיר ומילואים ולא ארחיב מעבר לכך
הילדים של בן גביר וסמוטריץ' למיטב ידיעתי כולם מתחת לגיל גיוס 
לגבי דרעי,גולדקנופף וגפני תצטרך לפנות לעוזרים הפרלמנטריים שלהם ולשאול

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - צבי דגן - 10-29-2023

(10-29-2023, 06:12 PM)jhony_bravo כתב: צבי אינני הדובר של משפחת נתניהו או של הקואליציה אבל הרעל שהתעמולה האנטי ישראלית דוברת עברית כבר עובר כל גבול והוא פשוט השמצה תוך כדי מלחמה
משום מה נראה שארגוני המחאה/אינטיפאדת קפלן ממשיכים בכל הכח גם תוך כדי מלחמה ולא מפסיקים להפיץ שקרים ותעמולה דוחה
ההכחשות שלך מצחיקות, אתה לא יכול להכחיש, כאשר האמת מפורסמת כפי כל.
הדברים שלך הם הרעל שהתעמולה האנטי ישראלית דוברת עברית מפיצה.
אין כאן "אינטיפאדת קפלן" אלא אמת צרופה שצריך לאמר אותה ולא להתכחש לה.

איני יודע היכן שרה נתניהו ומה היא עושה אבל יש לי הרגשה שאם היו יודעים היו ממשיכים להפגין נגדה תוך כדי מלחמה
חבל רק שלא שואלים איפה הילדים והנשים של כל חברי הכנסת ויותר חשוב היכן הילדים והנשים של האוליגרכים הטפיליים ואיך הם תורמים
כמו כן תמיד אפשר לשאול איפה הילדים והנשים של שופטי ביהמ"ש העליון/פקידים בכירים/קצינים בכירים לשעבר/"עיתונאים"/ובכירים ב"עמותות" כאלו ואחרות 
אני משוכנע שאם ישאלו על כולם העניין יראה מאוד מאוד שונה
דווקא כן שואלים, את חלקם ראיתי מתנדבים בחקלאות של העוטף.לעומת זאת, שרה משכנעת את ביבי לצייץ ולהאשים את הצבא במחדל, ורק לאחר שעות ארוכות, ולאחר שחבריו נזפו בו, הוא הסיר את הציוץ ואח"כ - גם התנצל ואמר שלא היה צריך לעשות זאת.
אבנר נתניהו במילואים בחיל האיסוף הקרבי מהיום הראשון של המלחמה 
לגבי יאיר נתניהו למיטב ידיעתי הוא היה פקיד בדובר צה"ל במקום לעשות תעמולה עם מדים כאילו הוא עוזר הוא נשאר במיאמי
במיאמי הוא מתנדב במקום שמרכז את התרומות של יהדות ארה"ב ולפי מכרים שלי הוא אשכרה עובד ותורם ולא רק עושה פוזות
הוא יכל להגיע לארץ בשביל פוזות על מדים ולגרום לבזבוז כוחות של המשטרה על מנת להגן עליו אבל הוא בארה"ב עוזר כמיטב יכולתו
כנ"ל אבנר במילואים יאיר מתנדב במיאמי
ולמיטב ידיעתי, וגם לפי הפרסומים הם מבלים בחו"ל ולא ראינו הכחשות שלהם.
לגבי נתניהו כבר סיכמנו
לגבי הילדים של רוטמן ולוין לגבי רוטמן איני יודע ולגבי לוין יודע חלקית על שירות בסדיר ומילואים ולא ארחיב מעבר לכך
הילדים של בן גביר וסמוטריץ' למיטב ידיעתי כולם מתחת לגיל גיוס 
לגבי דרעי, גולדקנופף וגפני תצטרך לפנות לעוזרים הפרלמנטריים שלהם ולשאול
תפסיק להיות חסיד שוטה של ביבי וממשלתו הכושלת ותפסיק לצייץ בכל פעם ולהגיד "הרעל שהתעמולה האנטי ישראלית דוברת עברית מפיצה", כי זה בדיוק מה שאתה עושה.

[Image: mzsxOZD.jpg]
סערת הציוץ נגד מערכת הביטחון: לאחר התגובות הזועמות – נתניהו מחק את הציוץ והתנצל
בתגובה לכך שרה"מ תקף את אמ"ן ושב"כ באומרו כי אלה לא העבירו מידע התרעתי לפני המתקפה ב-7 באוקטובר, יו"ר האופוזיציה לפיד אמר: "נתניהו חצה קו אדום, הוא עוסק בניסיונות להפיל את האשמה על לוחמי ומפקדי צה"ל".
השר גנץ: "קורא לו לחזור בו מאמירתו, מנהיגות צריכה לגלות אחריות".
בהמשך, נתניהו התנצל על דבריו: "דברים שאמרתי בעקבות מסיבת העיתונאים לא היו צריכים להיאמר"

גם זה הרעל שהתעמולה האנטי ישראלית דוברת עברית מפיצה?
[Image: xonpRqv.jpg]
לכתבה המלאה, תלחץ עת התמונה הזו: [Image: mzsxOZD.jpg]

RE: לתושבי הצפון ובמיוחד לתושבי הישובים צמודי הגדר - jhony_bravo - 10-29-2023

צבי כתבת:
ציטוט:נכון שהתקציב גדל, אבל - לא מספיק. השמיכה קצרה, היתרה - לחרדים על חשבון התקציב הביטחון ומשרדים נוספים.

התקציב לחרדים לא גדל על חשבון תקציב הבטחון.בנוסף לכך תקציב הבטחון גדל לא רק נומינלית אלא גם ריאלית.
אם מערכת הבטחון שורפת עוד ועוד כסף על דברים שלא אמורה לשרוף צריך לבוא בטענות לראשי מערכת הבטחון ובמקרים מסויימים גם לבתי המשפט
בתי המשפט קבעו שמדינת ישראל תמשיך לשלם את הגדלת הרמטכ"ל הלא חוקית למרות שהיא לא חוקית 
הגדלת הרמטכ"ל הייתה אמורה להיות לנגדים וקצינים שהצבא רצה לשמור אבל בסוף ניתנה לכולם (בניגוד לחוק ולהגיון)
היה גם אחד שאמר שילחם על הגדלת הרמטכ"ל תוך כדי שיש מחסור בציוד כולל רכבים ממוגנים
בדיוק באותה התקופה נהרג לנו חייל שנשלח לעשות סיור עם קיה פיקנטו ואז הלכו לרכש חירום יקר משמעותית מאשר רכש רגיל
בנוסף לכך התחילו לגייס טרנסג'נדרים לצה"ל ואז הניתוחים שלהם יורדים מתקציב הבטחון (אחד אפילו בקורס טיס) במקום מתקציב הבריאות
שלא נדבר על הצוללות שיצאו נגד הרכש שלהם ואז רכשו עוד במחיר של כפי 2.5 יותר מהצוללת השישית שרצו למכור
ציטוט:
  • 600 מיליון שקל יועברו למימון חינוך חרדי ללא לימודי ליבה – ולא יתרמו לצמיחה ולהשתלבות בשוק העבודה.
    מנגד: 500 מיליון שקל קוצצו מהשירותים לכלל הישראלים מתקציבי החינוך, הבריאות והתחבורה.
    וגם: 70 מיליון שקל יוקצבו ל"תוכנית חומש לבריאות הציבור החרדי"
    ראה כאן: מסלול התקציב המעוות של הממשלה לטובת החרדים

חרדים הם אזרחי מדינת ישראל וגם להם מגיעים תקציבים בנוסף לכך התקציבים שהם מקבלים הם אפסיים ביחס לגודל האוכלוסייה שלהם
לגבי לימודי ליבה אתה לא יכול לאמר שאתה בעד דמוקרטיה ואז להתלונן שהחרדים לא לומדים ליבה
במדינה דמוקרטית באמת להורים יש את הזכות להחליט מה הילדים שלהם ילמדו ואם הם לא רוצים ללמדם לימודי ליבה זו אמורה להיות זכותם
הקטע המצחיק הוא שמי שתומך במחאה/אינטיפאדת קפלן אפילו לא רואה את הפרדוקס
הוא בעד לחייב לימודי ליבה מצד אחד ומצד שני בעד דמוקרטיה הדיסוננס הקוגניטיבי הזה פשוט משעשע אותי
תקציבי החינוך הבריאות והתחבורה גם הם גדלו ביחד עם תקציב הבטחון
לגבי תוכנית חומש לציבור החרדי לבריאות 70 מיליון לחמש שנים לצערי לא בהכרח יספיק כדאי להוסיף יותר
ציטוט:
  • מסמך שגובש בקואליציה מפרט כי 2 מיליארד וחצי שקלים יועברו כתוספת לתקציבי הישיבות במשך שנתיים, ומאות מיליונים יועברו לרשות לזהות יהודית.
    מיליונים הוקצו גם ל"קידום המשפט העברי" ולקברי צדיקים.
    משרד המסורת יקבל חצי מיליארד שקל - וכרגע, לא יודעים למה ישמש הכסף.
    ראה כאן: מיליארדים לחרדים ולמוסדות דת: הכספים הקואליציוניים בתקציב 

ישיבות הן חלק ממערכת החינוך שלהם מיליארד ורבע לשנה לאוכלוסייה שהיא כמעט חמישית מאזרחי ישראל זה כסף קטן
למיטב ידיעתי הרשות לזהות יהודית לא תוקם ותקציבה יועבר למדינה בחזרה על פי החלטת הח"כ מעוז שהתפטר מתפקידו כשר
משרד ירושלים ומסורת ישראל הוקם ב-1990 ופוצל בממשלה הנוכחית ועשה לא מעט פרוייקטים מדהימים אני הייתי שמח אם לא היה מפוצל וממשיך בפרוייקטים בירושלים
ציטוט:
  • מתברר שבזמן שהשרים נעלמו מעין הציבור, הם לא התמקדו רק במלחמה, אלא בהגדלת תקציבי ישיבות והעלאת שכר מורים בבתי ספר חרדיים פרטיים, בעוד שמשרד החינוך מתקשה לספק מענה למיליוני ילדים במערכת החינוך הממלכתית.
    כעת חובה לעצור את הזרמת הכספים, ולנתב את מה שאפשר ללחימה ולתמיכה בעורף!
    ראה כאן: בזמן שתרמתם לאפודים קרמיים, האחראים לתוספות התקציב לחרדים עבדו במרץ

מדובר בשקר נוסף השרים עבדו כמעט מסביב לשעון לפחות אלו שעכבתי אחריהם יש כבר שלוש שרים וסגנים שסגרו מיוזמתם את הפעילות והעבירו את התקציב לטובת המלחמה
לאחר השתקציב הדו שנתי עבר הרבה יותר קשה לעשות בו שינויים ובינתיים לא נעשו בו שינויים והרבה כספים קואליציוניים לא עברו וכנראה גם לא יעברו
לגבי המענה של משרד החינוך זו כבר בעיה אחרת לגמרי הרבה תלמידי ומורים נעקרו ממקום מגוריהם אין לכך קשר לתקציב
לגבי האפודים הקרמיים עוד בתקופתי היה בהם מחסור ובאורח פלא המחסור לא טופל למרות שעברו כמעט 20 שנה מאז שהייתי בסדיר
להזכירך דיברתי כבר מקודם על צבא בזבזני ולא יעיל זו רק דוגמא אחת לכך צה"ל לא התכונן למלחמה ואפילו אפודים היו חסרים (בעיקר ביחידות השדה)
ציטוט:
  • תקנה תקציבית בתכנית מנהלת השירות (תחת תחום מנהלת השירות בסעיף תעסוקה). כוללת תקציב עבור הוצאה מסוג ספציפי בפעילות אחת של הממשלה.
    בשנת 2024 תקציב חרדים - תקני שירות אזרחי הוא ₪21,592,000.
    הביצוע בשנת 2022 עמד על ₪26,871,714
    ראה כאן: חרדים - תקני שירות אזרחי

להזכירך שירות אזרחי כולל התנדבות בבתי החולים ועוד אישית הייתי מבטל את השירות האזרחי כי הוא לא יעיל אבל אי אפשר להתלונן שלא תורמים ואז להתלונן על התרומה
ציטוט:
  • ציטוט: "יש לא מעט יחידות חרדיות ועם השנים יש עלייה לא קטנה בכמות המתגייסים החרדים"
    אני לא מדבר על אלה שמתגייסים, אלא רק על אלה שמשתמטים.

לא דיברת על חרדים משתמטים אלא על חרדים.
אם היית מדבר על משתמטים בכלל עוד היה בזה היגיון,ואז היית מגלה שיש גם לא מעט בשמאל החילוני והעירוני ולצערי הרב במאסות
ציטוט:
  • ציטוט: "יש כמה וכמה אחראים"
    ובכל זאת יש רק אחד שעומד בראש הפירמידה וחולש על כולם.
    ומעניין שכבר היו מנהיגים רבים שלקחו אחריות - במיוחד אנשי צבא.
    ומי מתחמק לא לוקח אחריות? - נכון זה שעומד בראש! - בושה וביזיון לאינטליגנציה האנושית.
    לפחות 3 שרים שוקלים להתפטר ולכפות על נתניהו לקחת אחריות

אחריות לא רלוונטית עכשיו וגם לא מי עומד בראש הפירמידה מה שרלוונטי זה ניצחון כל השאר זה רק הסחת דעת
ימין ושמאל דתיים וחילונים מזרחים ואשכנזים אתיופים ורוסים מתנחלים קיבוצניקים ועירוניים כולנו ביחד או שנלחם ביחד או שנשחט אחד אחד
אין לנו את הפריווילגיה להמשיך ולהלחם אחד בשני כשהאויב בא עלינו לכלותינו לצערי הרב חלק מ"השמאל" עוד לא הבין זאת
אם האמריקאים היו מעיפים את פרנקלין דלנו רוזוולט אחרי פרל הארבור הם לא היו משיגים כלום חוץ מעוד חיילים אמריקאים הרוגים
הניסיון לערוף ראשים עכשיו הוא לא רק הרסני אלא בוגדני לא ביקשתי שיעיפו את ראשי מערכת הבטחון ולכן אני כעת גם לא דורש את התפטרות נתניהו
ואם יש שרים שרוצים להתפטר שיתפטרו זה לא ישנה כהוא זה את המצב
לגבי לקיחת אחריות מוזר שלא שמענו מכל מי שהיה אחראי לא רק על לקיחת אחריות אלא גם על הכאה בחטא והודאה בטעות
ציטוט:
  • כל מה שתגיד וכל ציטוט אחר שתביא לא יכול להחליש ובטח שלא להסיר את האחריות של ביבי.
    השבוע היה הפרסום ב"ידיעות אחרונות" וב-ynet על משבר אמון בין הדרג הצבאי למדיני.
    וכדי לכפות על זה הם מסרו הצהרה משותפת.
    נתניהו: "נותנים גיבוי זה לזה".
    שר הביטחון: "קבינט המלחמה - מסר של אחדות".
    הלוי: "מנהלים דיונים איכותיים".
    ראה כאן: נתניהו, לצד גלנט והרמטכ"ל: "פועלים יחד כאגרוף מחץ, מקבלים החלטות פה אחד"

אני לא הדובר של נתניהו וגם לא של הקואליציה ואני לא מסיר אחריות מאף אחד אני פשוט מעדיף שכל האחראים יתנו את הדין בלי יוצא מן הכלל
יהיה זמן למחול האשמות בעתיד וכל מי שעיניו בראשו כבר רואה מי אחראי ומי לא אבל בוא נשאיר זאת לזמן שאחרי שננצח את המלחמה הזו ונדביר את האוייב
מעבר לכך לצערי הרב אני לא אתפלא שהדיווח של ידיעות היה פייק כמו לא מעט דיווחים ומשום מה אף אחד לא התנצל והתפטר מתפקידו
ציטוט:
  • אפילו בשעת מלחמה ביבי דואג רק לעצמו וכבר מכין את התשתית לוועדת בדיקה ממשלתית שהיא בעצם מוקמת על-פי החלטתו של שר בממשלת ישראל, ולביבי תהיה שליטה עליה. הוא מתכוון למרוח אותנו, אבל - לא ניתן לו - לא עוד.
    במקום להקים ועדת חקירה ממלכתית ציבורית שתוקם על-ידי הכנסת ותמונה על ידי נשיא בית המשפט העליון, לשם בירור מעמיק של הנושא. לוועדה כזו יש סמכויות רחבות יותר ומזה ביבי חושש.

לא תהיה ועדת בדיקה ממשלתית גם לא ועדת חקירה פרלמנטרית ואני אפילו אומר לך שלא תהיה ועדת חקירה ממלכתית 
כל אחת ואחת מהאופציות הללו היא מתכון חולני לטיוח ואני מתנגד לכולן אנחנו חייבים ועדת חקירה לאומית
ועדת חקירה לאומית שתנוהל בידי שופט שלום בדימוס עם קצינים ושוטרים בדרגה של עד סא"ל או המקבילה שלהם ועם חפ"שים
רק ועדת חקירה כזו תוכל לחקור הכל ולהעמיד את כל האחראים לדין לא ניתן שיעבדו עלינו מי שמקבל פנסיות תקציביות 
לוועדת החקירה הלאומית יהיו סמכויות ענישה גורפות ללא אפשרות ערעור ומי שיוחלט שיועמד לדין יועמד לדין בטריבונל עם מושבעים
זו הדרך היחידה שבאמת נפיק לקחים  ושהאחראים יועמדו לדין כל השאר יהיה כסת"ח חולני ומתועב

ציטוט:ההכחשות שלך מצחיקות, אתה לא יכול להכחיש, כאשר האמת מפורסמת כפי כל.
הדברים שלך הם הרעל שהתעמולה האנטי ישראלית דוברת עברית מפיצה.
אין כאן "אינטיפאדת קפלן" אלא אמת צרופה שצריך לאמר אותה ולא להתכחש לה.

אילו בדיוק הכחשות אני שמאלני וחילוני אבל בגלל שאני מסתכל על כל דבר בצורה עניינית ולא חוזר כמו תוכי על כל מה שאומרים בעמולה האנטי ישראלית אני ביביסט?
כמו שכבר כתבתי לא משנה איך תקרא להתפרעויות שהיו בתל אביב ובשאר הארץ כולנו ראינו בשידור חי את מה שנקרא אכיפה בררנית
את כל השאר המשטרה ובתי המשפט ידעו לכסח בלי רחמים אבל פה שאינו בשידור חי מה היא פריווילגיה ע"ע "אין מחאה אפקטיבית ..."
זה שאתה רואה את המחאה בקפלן כמחאה לגיטימית זו היא דעתך אבל רוב הציבור רואה בא משהו אחר לגמרי וזה ממש לא מחאה לגיטימית
במדינה דמוקרטית גם למיעוט מותר למחות ככל שהוא ירצה אבל יש לזה מגבלות אי אפשר לתקוף אזרחים/לפרוץ לבתים ולשרוף את התכולה שלהם ועוד
מדינה דמוקרטית באמת היא מדינת חוק ולאחר כל כך הרבה עבירות על החוק יש רוב ענק בציבור שרואה במחאה אינטיפאדה גם אם זה לא נעים לאוזניך או לאוזניי
לצערי הרב גם אם נתניהו ילך הביתה לאחר המלחמה את השבר ש"המחאה" הזו יצרה לא נתקן בקלות
ובנוסף על כך אני יכול להבטיח לך שבבחירות הבאות הימין יהיה בשלטון או קרוב מאוד לכך ואם לא נתעשת הסיכוי של השמאל להוביל ירד עוד ועוד
הנה קישור להתנדבות של יאיר נתניהו
https://rotter.net/forum/scoops1/819737.shtml
https://twitter.com/jacksonhinklle/status/1716802435027448007

ואם אתה רוצה לראות עוד הנה הדף הפוליטי שהוציא הכי הרבה כסף על קידום וזה רק בפייסבוק
https://rotter.net/forum/scoops1/819697.shtml

ציטוט:דווקא כן שואלים, את חלקם ראיתי מתנדבים בחקלאות של העוטף.לעומת זאת, שרה משכנעת את ביבי לצייץ ולהאשים את הצבא במחדל, ורק לאחר שעות ארוכות, ולאחר שחבריו נזפו בו, הוא הסיר את הציוץ ואח"כ - גם התנצל ואמר שלא היה צריך לעשות זאת.

אבי דיכטר הלך גם הוא להתנדב ביחד עם עוד רבים אחרים מימין ומשמאל כולל חרדים שאתה מרבה להשמיץ אותם האם ראית את זה?
ציטוט:ולמיטב ידיעתי, וגם לפי הפרסומים הם מבלים בחו"ל ולא ראינו הכחשות שלהם.

ומה אתה רוצה שיפרסמו גם נ"צ שלהם בכל רגע נתון? אתה לא רואה את הסיכון הביטחוני שבכך?
אני לא שואל איפה הילד/אישה של כל אחד מחברי הכנסת/שרים/לשעברים בדיוק בגלל זה מערכת היבטחון עמוסה מספיק גם בלי להתמודד עם מטורללים
ציטוט:תפסיק להיות חסיד שוטה של ביבי וממשלתו הכושלת ותפסיק לצייץ בכל פעם ולהגיד "הרעל שהתעמולה האנטי ישראלית דוברת עברית מפיצה", כי זה בדיוק מה שאתה עושה.

מה לא ברור בזה שאני שמאלני?איך שמאלני יכול בעיניך להיות ביביסט? או שכל מי שלא חוזר על כל שטות שיוצאת בתעמולה האנטי ישראלית דוברת העברית הוא ביביסט?

אתה מאמין לאתר rotter?
הרי הם שייכים לתעמולה הרעל האנטי ישראלית דוברת העברית שאתה מצטט מעת לעת.
ומה יש לך להגיד על המתנחלים שמתגרים בפלסטינאים דווקא עכשיו בעת המלחמה?
הרי הדבר הזה עלול להתפתח לתקרית חמורה יותר שעלולה להפריע להצלחת המלחמה בעזה!
כבעבר, גם עכשיו, צה"ל מתריע בפני ביבי ובפני המפלגות הדתיות - סמוטריץ' ובן-גביר, אבל הם ממלאים פיהם מים ולא עושים דבר.
מעניין מה יגידו בוועדת החקירה, הם יכחישו כמו ביבי? 
או שינהגו כמו שלושת הקופים האלה?
[Image: FC6f3z4.jpg]